Wim Doorn

Functie Notaris
E-mail w.j.doorn@notarisdoorn.nl
Opleiding Notarieel Recht
Sectie Personen- en familierecht
Ondernemingsrecht

Sandra Jacobs-Clijdesdale

Functie Kandidaat-notaris
E-mail s.jacobs@notarisdoorn.nl
Opleiding Notarieel Recht
Specialisatieopleiding rechtspersonen- en vennootschapsrecht
Sectie Personen- en familierecht
Ondernemingsrecht

Rob Meuleman

Functie Notarisklerk
E-mail rob@notarisdoorn.nl
Opleiding Opleiding tot notarisklerk
Sectie Onroerend goed praktijk
Ondernemingsrecht

                            Evelien van Panhuis

 

 


 

Functie Notarisklerk
E-mail evelien@notarisdoorn.nl
Opleiding Opleiding tot notarisklerk
INM Familierecht
Sectie Onroerend goed praktijk
Personen- en familierecht

Jeannette Vedder-van der Horst

Functie Notarieel medewerker
E-mail jeannette@notarisdoorn.nl

Cindy Verra

Functie Notarieel medewerker
E-mail cindy@notarisdoorn.nl

Debbie Bonestroo

Functie Notarieel medewerker
E-mail debbie@notarisdoorn.nl